Als u kiest voor FSM, krijgt u net als bij ISM te maken met de volgende onderdelen: levering, installatie en implementatie.

Met de levering krijgt uw organisatie de beschikking over de middelen die deel uitmaken van het FSM-framework.
Met de installatie van FSM worden de geleverde middelen geschikt gemaakt voor gebruik door uw organisatie, en geïntegreerd met de ISM-middelen.
Met de implementatie van FSM wordt de nieuwe procesmatige werkwijze ingevoerd. Hierbij leren de betrokkenen om te gaan met de geïnstalleerde middelen. Om terugval te voorkomen wordt de organisatie gedurende een langere periode gecoacht bij het uitvoeren en managen van de nieuwe werkwijze.

Alle opgeleverde middelen en beschrijvingen worden weer gekoppeld en ontsloten vanuit één interne (web) portal, of een plug-in in uw bestaande intranet, waardoor iedereen steeds toegang heeft tot alle informatie en middelen.

FSM richt zich op het leveren van adequaat werkende informatiesystemen. Dus niet alleen op de functionaliteit van een service maar ook op het functioneren van die functionaliteit. Dit betekent dat bij FSM de aandacht niet alleen is gericht op het specificeren van de functionaliteit in het Functioneel Ontwerp (FO), maar ook op de prestatie in termen van beschikbaarheid, snelheid en capaciteit.
Informatiesystemen zullen vaak grotendeels geautomatiseerd zijn. Formulieren en handleidingen maken echter ook deel uit van het Informatiesysteem.

FSM

Agenda

7-9 feb: ISM Foundation, NOVI, Utrecht
---------------------------------------------
8, 15 en 22 feb: ISM Foundation, IDee ICT, Assen
---------------------------------------------
20-22 feb: ISM Foundation, StarTel, Roden
---------------------------------------------
27-29 mrt: ISM op Zorg & ICT 2012
---------------------------------------------
25-27 apr: ISM Foundation, StarTel, Roden
---------------------------------------------

ISM nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste ISM Portal nieuws!

Inhoud syndiceren

Bezoek ISM op:

Zorg & ICT 27-29 maart 2012